Bölcsőde

2010 óta működő bölcsödénkbe várjuk a legkisebbeket.

• Férőhelyek száma: 12.
  • Pedagógusok: 2 kisgyereknevelő, 1 bölcsődei dajka

Gyerekek jelentkezése 1 éves kor felett lehetséges. Azonban fontos megjegyezni, hogy a bölcsőde, az óvodához hasonló, képzési programmal rendelkező intézmény, nem alkalmi gyerekmegőrző. Ezért jelentkezési szándék előtt kérjük a szülőket, hogy az alábbi dokumentumot elolvasni szíveskedjenek. A gyerek(ek) bölcsődei felvételéhez az alábbi jelentkezési űrlapot kérjük kitöltve behozni és óvodában leadni, vagy az óvoda e-mail címére a scannelt lapot elküldeni.

Egri Krisztina

Kisgyermeknevelő

2017. óta dolgozik intézményünkben. A bölcsőde szakmai vezetője, segíti kolléganője felkészülését a gyakornoki vizsgára.
Rendkívül lelkes, lelkiismeretes, elkötelezett a bölcsődei munka fejlesztése iránt.

Róka Noémi

Kisgyermeknevelő

2019. szeptemberétől dolgozik bölcsődénkben. Gyakornokként figyeli az intézmény működését, aktívan részt vesz a mindennapokban.
Kedves, mosolygós, kiegyensúlyozott egyéniség.
Kézügyességét dicsérik a csoportszoba dekorációs elemei.

Schottnerné Viski Anikó

Bölcsődei dajka

2016. óta dolgozik intézményünkben. 2019-ben bölcsődei dajka végzettséget szerzett.
A gyerekek és a munkatársak egyaránt szeretik kedvességét.

Képek a csoportszobából...