Óvodai csoportjaink

Bencze Bernadett - óvodapedagógus
Fehérné Nagy Gabriella - pedagógiai asszisztens
Viaszné Roznik Emőke - óvodai dajka

A szabad játék mellett mesés, zenés foglalkozásokkal töltjük az idő nagy részét, de emellett verset mondunk, bábozunk, sokat mozgunk, kirándulunk.  Szeretjük a kreatív, kézműves tevékenységeket. Szinte minden nap alkotunk valami újat.

Nyuszi csoport

Kuzniarski Melinda - óvodapedagógus
Tamásné Szabó Csillag Virág - óvodapedagógus
Tóth Zoltánné Tíme - óvodai dajka

A gyerekek családias, vidám légkörben töltik óvodai napjaikat, ahol pedagógusaink figyelemmel kísérik egyéniségüket, fejlettségüket. Egy-egy környezeti téma köré csoportosítva szervezzük a tevékenységeket.

Amíg az időjárás engedi, a gyerekekkel sok időt töltünk a szabad levegőn délelőtt és délután is. A természet megismerésére és szeretetére, védelmére figyelmet fordítunk.

Bárány csoport

Bőgérné Plachi Zsuzsanna - óvodapedagógus
Lózs Ildikó - óvodapedagógus
Varga Petra - óvodai dajka

Csoportunkban, barátságos, otthonos a légkör. Sokat beszélgetünk, nevetünk, mondókázunk, rajzolunk.

Programunkban nagy hangsúlyt kap a környezeti nevelés, a közvetlen tapasztalatszerzés.
. Igyekszünk minél több lehetőséget biztosítani a szabad játékra, a mozgásra. A gyerekek fejlettségét, egyéni adottságait figyelembe véve szervezzük tevékenységeinket, foglalkozásainkat.

Fontos dokumentumok

Az óvoda életében is fontos, hogy az intézmény működésére vonatkozó szabályokat a szülők is megismerjék. Ezekhez kapcsolódóan a szükséges formanyotatványokat innen letöltheti.