Szárazné Pauliscsák Anett

Intézmény vezető, óvodapedagógus

2015 óta dolgozik az óvodában, 2017 decemberétől, mint intézményvezető.

Szakvizsgázott óvodapedagógus, kedvelt tevékenységei a környezeti és a zenei nevelés, valamint a mesélés.

2018-tól új kolléga érkezése lehetővé tette, hogy óvodavezetői feladataira nagyobb figyelmet fordíthasson, ez által az óvoda mindennapi működésére, az önkormányzattal való együttműködésre valamint a tevékenységek szakmai felügyeletére.

Óvodánk pedagógusai

Csillag csoport

Szalainé Abai Erika - Óvodapedagógus

Szalainé Abai Erika

óvodapedagógus

Közel 30 éve dolgozik óvodánkban, ebből 4 évet vezetőként dolgozott, valamint vezető-helyettesként több cikluson keresztül.
Szakvizsgázott óvodapedagógus, kedvelt tevékenységei a környezeti és a zenei nevelés.
Tapasztalatait, mint munkaközösség-vezető adja át fiatalabb munkatársainak.

Bencze Bernadett - Óvodapedagógus

Bencze Bernadett

óvodapedagógus

2020 szeptemberétől dolgozik intézményünkben. Friss lendülettel, nagy lelkesedéssel érkezett hozzánk. Kedves, mosolygós személyiségével hamar megtalálta a hangot a csoporttal és a kolléganőkkel

Viaszné Roznik Emőke - Dajka

Viaszné Roznik Emőke

Óvodai dajka

2018 áprilisa óta dolgozik óvodánkban. Vidám, kedves, segítőkész, figyel az apró részletekre.
Csendes, nyugodt jelenlétével segíti munkatársait.

Nyuszi csoport

Kuzniarski Melinda  - Óvodapedagógus

Kuzniarski Melinda

óvodapedagógus

2014 óta dolgozik intézményünkben. 2018-ban minősítő vizsgát tett.
Kedvenc tevékenységei a drámapedagógia és a mese.
Az intézmény gyermekvédelmi felelőse.

Tamásné Szabó Csillag Virág - Óvodapedagógus

Tamásné Szabó Csillag Virág

Óvodapedagógus

2019 szeptemberében kezdte meg nálunk munkáját. Református hittan foglalkozásokat is ő tartja intézményünkben.
Szeret énekelni, mesélni, a gyerekek és a kollégák egyaránt tanulhatnak tőle.

Tóth Zoltánné (Timi) - Dajka

Tóth Zoltánné (Timi)

Óvodai dajka

2014 óta dolgozik intézményünkben. Segítőkész, figyelmes és türelmes személyisége miatt a gyerekek és a kolléganők egyaránt szeretik.

Bárány csoport

Bőgérné Plachi Zsuzsanna - Óvodapedagógus

Bőgérné Plachi Zsuzsanna

óvodapedagógus

2012 óta dolgozik óvodánkban. Tele van energiával, ötletekkel, mindig vidám. Szereti a kirándulásokat, a vizuális tevékenységeket, kreatív tevékenységeket.
Vezető-helyettesként az intézmény dokumentációs feladataiban és ünnepségeink szervezésében vannak külön megbízatásai.

Lózs ildikó

Lózs Ildikó

Óvodapedagógus

2019 szeptemberétől dolgozik intézményünkben. Jelenleg utolsó éves óvodapedagógus hallgató. Energikus, tanulni vágyó személyiség. Jelenleg a gyerekek befogadásának folyamatáról szerzi tapasztalatait.

Varga Petra - Dajka

Varga Petra

óvodai dajka

2012 óta dolgozik óvodánkban. Segítőkész, lendületes, kreatív feladatokban szeret aktívan részt venni.
Az óvoda dekorálásában, ünnepi díszítésében mindig aktív szerepe van.

Kövesdi Judit

Pedagógiai asszisztens

2019. szeptemberétől dolgozik intézményünkben. Másodéves óvodapedagógus hallgató. Környezetvédelem témában már rendelkezik diplomával, ezen ismereteit reméljük, mint óvodapedagógus is lesz alkalma megosztani velünk.

Thuróczy Zsoltné Bea

technikai segítő

2020. szeptembere óta dolgozik óvodánkban, az ő keze munkájának köszönhető az épület helységeinek tisztasága, a kert rendezettsége.